ДО 686 зросла кількість магазинів основних торгових мереж Fozzy Group в 2018 році
ПОСТАЧАЛЬНИКАМ Портал для постачальниківЩоб надіслати комерційну пропозицію Fozzy Group, заповніть форму зворотного зв’язку
НА 26% збільшився оборот торгових мереж Fozzy Group в 2018 році в порівнянні з результатом 2017 року
  • ТОРГОВЕЛЬНІ МЕРЕЖІ
  • РЕСТОРАНИ
  • ІНШІ БІЗНЕСИ
ГРУПА КОМПАНІЙ FOZZY GROUP

Одна з найбільших торгово-промислових груп України, один з чільних українських ритейлерів з понад 500 торговельними точками на всій території країни. Крім торговельних мереж, бізнес-інтереси групи компаній охоплюють виробництво продуктів харчування, банківський та ресторанний бізнеси.

Торгівля продуктами і товарами для дому: супермаркети «Сільпо», делікатес-маркети Le Silpo, оптові гіпермаркети Fozzy формату cash&carry, магазини біля дому «Фора» і дискаунтери thrash!. У мережах Fozzy Group представлені товари під власними торговельними марками «Премія», Premіya Select, «Повна чаша», «Повна чарка», «Зелена країна», Protex, EXTRA! та інші. У супермаркетах «Сільпо» діє програма для постійних покупців «Власний Рахунок», яка разом із системою винагороди споживачів є ефективним дослідницьким і маркетинговим інструментом як для мережі, так і постачальників.

Торгівля непродовольчими товарами: фармацевтичні супермаркети «Біла ромашка», персональна електроніка rіngoo.

Основні підприємства промислового напряму Fozzy Group: Ніжинський консервний завод, птахофабрика «Варто», «Богуславський завод продтоварів», ТОВ «Вогні Гестії».  

Інші напрями бізнесу: банківський сектор ‒ Група є основним акціонером ПАТ «БАНК ВОСТОК», та новий оператор на ринку доставки – Justin.

Ресторанний бізнес: «У Хромого Пола», «Старомак»POSITANOESCOBAR ,WHO&WHY.DRINKERY bar«Дзяо-бар» і мережа хлібних майстерень «Буланжері» (м. Київ).

Fozzy Group впроваджує сучасні рішення в усіх напрямах діяльності. Інвестиції в покращення бізнес-процесів допомагають групі компаній утримувати провідні позиції на ринку ритейлу. Завдяки логістиці торговельних мереж через власні розподільні центри група компаній змогла налагодити своєчасне постачання магазинам продуктів харчування по всій Україні. Крім того, в групі компаній функціонує власна система контролю якості, яка забезпечує дотримання стандартів зберігання, транспортування і продажу товарів.

З початку свого заснування в 1997 році Fozzy Group фокусується на інноваційному вдосконаленні бізнесу, а також створює нові можливості для ринку та стимулює розвиток галузі загалом.