ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ГРУПИ КОМПАНІЙ FOZZY GROUP

2018

- мережа «Сільпо» – переможець у 4-х номінаціях премії Retail Awards – 2018 «Вибір споживача»: найкраща мережа супермаркетів України, а також Києва, Одеси, Львова

- у рейтингу «ТОП-200 кращих роботодавців України», складеному офіційним виданням Державної фіскальної служби «Вісник. Рейтинги», до ТОП-20 потрапили три компанії Fozzy Group: мережі «Сільпо» (посіла 4-те місце), «Фора» і Fozzy

- Банк «Восток» увійшов в ТОП-5 кращих банків для фізичних осіб за даними Проекту Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем (ЕМА) «#Явний_покупець»

- спільно з ГО «Україна без сміття» відкрито 3 станції прийому вторсировини #silporecycling

- запущено мобільний додаток «Сільпо», а також спільно з банком «Восток» та Mastercard – можливість оплачувати ним покупки завдяки QR-коду та функції Masterpass

- старт роботи інноваційного поштово-логістичного оператора Justin, відділення якого розташовані вже у 500 магазинах та торгових центрах

- відкрито 2 нових ресторани у Києві: Escobar та Who & Why. Drinkery

- придбано ТОВ «Білорусь» (вирощування зернових культур)


2017

- мережа «Сільпо» перемогла в номінації «Кращий проект PrivateLabel року», щорічна Національна бізнес-премія 2017

- завдяки співпраці «Сільпо», Mastercard і «Банк Восток» в Україні впроваджений унікальний сервіс ‒ платіжні картки для програми «Власний Рахунок»

- в рамках міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine отримані золоті нагороди для продукції ТМ «Ніжин» та ТМ «Грінвіль» в номінаціях «Вегетаріанські продукти», «Консервовані овочі та фрукти»

- впроваджена нова лінійка рибної продукції ТМ Skadi (ТОВ «Вогні Гестії»)


2016

- запущена торговельна мережа формату hard discounter (дискаунтер) thrash! («ТРАШ!»). На сьогодні працює 38 магазинів у 17 містах


2015

 - придбання ОАО «Сумирибгоз» – підприємство з вирощування риби та рибопосадкового матеріалу та ТОВ «Агро-Альянс Закарпаття» (вирощування ранніх овочів) 

- запуск віртуального оператора мобільного зв'язку Yezzz!  – спеціальної пропозиції для гостей торгівельної мережі «Сільпо»

2014

- лабораторія контролю якості Fozzy Group, заснована в квітні 2014 року, отримала атестацію державного зразка
- придбання мережі «Буланжері», оновлення в форматі хлібної майстерні «Буланжері Артисан» (сьогодні працює 2 заклади в Києві)
- відкриття власної мережі туристичних агенцій «Сільпо Вояж» (сьогодні мережа складається з 8 точок продажу в 3 містах України) 

2012

- заснування мережі Le Silpo, відкриття 2х делікатес-маркетів у Дніпрі та Харкові (сьогодні працює 4 делікатес-маркета, включаючи Київ і Одесу)
- в структурі ТОВ «ВКФ «Варто» додалось ще одне підприємство – ТОВ «Джерело Плюс»

2008

- відкриття фармацевтичних супермаркетів під торговельною маркою «Біла ромашка» (сьогодні діє 27 об’єктів в різних регіонах України)

2007

- придбання торгівельної мережі «Бумі-маркет» (розширення мережі магазинів «Фора»)
- запуск програми «Власний Рахунок» для постійних гостей мережі «Сільпо» (на сьогодні більше 5,24 млн. домогосподарств приєдналися до програми, а також впроваджений спеціальний інтернет-сервіс для учасників «Власного Рахунку»
- заснування компанії Garage Mobile Group (сьогодні торговельно-роздрібна мережа ringoo представлена 119 торговельними об'єктами в 21 регіоні України)

2006

- запуск власних торговельних марок «Премія» і «Повна чаша» в торговельних мережах Fozzy Group. Сьогодні в торговельних мережах Групи впроваджено 14 ВТМ різних товарних категорій
- придбання птахофабрики ТОВ «ВКФ «Варто», мережі супермаркетів «Рорус» (м. Одеса, м. Херсон – 14 магазинів для мережі «Сільпо»)

2003–2005

- придбання кондитерскої фабрики ім. Ф. Енгельса, Малинского м’ясного комбінату (ТОВ «Рута»), мережі «Дніпрянка» (початок переформатування в магазини біля будинку «Фора»)
- впровадження MY SAP ERP System
- запуск ресторанного напрямку – відкриття чеської ресторації «У Хромого Пола» у 2005 році. На сьогодні діє 4 ресторани (м. Київ)

2002

- заснування мережі «Фора», відкриття першого магазина біля будинку (сьогодні мережа представлена  248 магазинами по Україні)

2000

- придбання 99,53% акцій ПАТ «Ніжинский консервний комбінат», 41,73% акцій «Київскої компанії оптових ринків»

1998

- заснування торговельної мережі «Сiльпо» – відкриття першого супермаркету в Києві (сьогодні відкрито 239 супермаркетів у 61 місті України)

1997

- заснування Fozzy Group – відкриття першого Fozzy Cash&Carry в Києві (сьогодні відкрито 10 гіпермаркетів у 7 містах України)