ДЕЛІКАТЕС-МАРКЕТИ LE SILPO Перейти на сайт мережі "Сільпо"
Le Silpo
ДЕЛІКАТЕС-МАРКЕТИ LE SILPO

Le Silpo — мережа делікатес-маркетів зі стильним дизайном, особливим асортиментом та високими стандартами персонального сервісу. На полицях переважають кращі товари преміальної якості зібрані з різних континентів та вироби власних майстрів кулінарної справи. Надихнувшись гастрономічними форматами різних країн, команда створила багатофункціональну концепцію: крім купівлі їжі, гості можуть відвідати авторський заклад Le Grill з меню від бренд-шефа Марко Черветті, випити кави або вина, а також попросити приготувати вибраний у м’ясному відділі стейк чи морепродукти з акваріума, або улюблену страву із свіжих продуктів делікатес-маркету.      


У 2013 році відкрито 3 Le Silpo: в Києві, Дніпрі та Харкові. 4-й Le Silpo відкритий в Одесі у 2017 році: в делікатес-маркеті є камери для сухого дозрівання різних видів м’яса, власні сироварня і пекарня з дров’яною піччю, дегустаційні зони, кафетерій та Bar de la Marine, де можна покуштувати страви зі свіжої риби й устриць без термічної обробки, ресторан Le Grill на 80 гостей.

Середня торгова площа делікатес-маркету – 1 794 кв. м. Як і у «Сільпо», в Le Silpo постійні гості можуть користуватися перевагами програми «Власний Рахунок».

У 2018 році Le Silpo в Одесі потрапив до переліку найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів Europe’s Finest Store за версією European Supermarket Magazine (ESM)

Власні торгові марки Fozzy Group, представлені в мережі Le Silpo:

Premiya.png  Премія Рікі-Тікі Premiya Select