Ресторани Fozzy Group

Ресторанний бізнес Fozzy Group розвивається з 2005 року. На сьогодні це 18 закладів: 10 фудхолів «Сільпо» Resto на території супермаркетів (м. Київ та Київська обл., м. Львів, м. Харків), три ресторани Le Grill, що є частинами делікатес-маркетів Le Silpo (м. Київ, м.Дніпро та м. Одеса) та 4 окремі заклади, зокрема кубинський ресторан EscoBar, неаполітанська піцерія Positano, speak-easy бар Who&Why та хлібна майстерня «Boulangerie Artisan» (м. Київ).

Ресторани Fozzy Group - це розмаїття страв та кухонь з усього світу, які можуть задовільнити смаки всієї родини та не набриднути. Асортимент страв - зрозумілий, динамічний, сезонний. В своїй роботі ми спираємося на експертизу команди холдингу в продуктах та гастрономії, даємо гостям широкі можливості дегустацій, проводимо гастрономічні майстер-класи. Ми швидкі та уважні до потреб гостя, а він в свою чергу знає, з чого приготовані наші страви та де можна придбати напої з нашої винної чи алкогольної карти.

Позитано
Ресторан-піцерія неаполітанської кухні POSITANO, на чолі якої ‒ бренд-шеф мережі «Сільпо» Марко Черветті та всесвітньо відомий піцайоло з Неаполя ‒ Енцо Кочча. В основі меню ресторану: понад 10 видів піци з дров'яної печі ‒ такої, як її готують в Неаполі, традиційні страви регіону Кампанія й авторські рецепти зі щоденно приготованої домашньої пасти.

Адреса: м. Київ
просп. П. Тичини, 1в,
1-й пов.
ТЦ Silver Breeze
тел.: +380 99 927-68-82 
 
Escobar
Escobar ‒ ресторан з характером барвистої та гостинної Латинської Америки, який пропонує ситну кухню, мохіто та 50 видів рому. Відкритий у Києві в листопаді 2018 року.

Адреса: м. Київ
вул. Ярославів Вал,
21-A/20
тел.: +380 99 900-74-93

Перейти на сайт «Ескобар»

WHO&WHY
Вишуканий бар із авторськими коктейлями, витриманий у естетиці найкращих світових барів. Відкритий у Києві в листопаді 2018 року.

Адреса: м. Київ 
вул. Ярославів Вал,
21-А/20 
тел.: +380 99 913-13-99

Перейти на сайт Who&Why.Drinkery

Буланжери
Перша хлібна майстерня відкрилася в Києві у 2007 році. Сьогодні київський заклад «Буланжері» має свій неповторний стиль та постійних прихильників кави і найкращих рецептів випічки з європейських мандрів. 

Адреси: м. Київ
вул. Ярославів Вал, 21/20
тел.: +380 99 941-34-44