Два нові Apollo Next у Києві та Борисполі 26.03.2024

21 березня у Києві та Борисполі відкрилися два спортивні простори нового покоління від Apollo Next.

Це вже восьмий та дев’ятий клуби мережі в Україні. У Києві Apollo Next почав працювати у ТРЦ Фестивальний за адресою проспект Червоної Калини, 43/2. У Борисполі спортклуб знаходиться у ЦУМ «Київський шлях» за адресою Бориспіль, вул. Київський шлях, 14 Ж. 

Apollo Next пропонує сучасний підхід до занять: тренування онлайн та офлайн, марафони, групові та індивідуальні заняття з професійним тренером за промоцінами від 499 грн. У Apollo Next можна знайти усе для вдосконалення тіла та зміцнення здоров’я: тренажери, тренери з єврокваліфікацією, масажі, нутриціологи, групові заняття за найсучаснішими методиками, фітнес-марафон «-4 кг за 28 днів», новозеландський фітнес Les Mills, веселі CheatMealDay з конкурсами та піцою, TRX, HIIT, MidBody, Stretching та багато іншого.

Дизайн клубів – просторий, яскравий, незвичний. Створюючи Apollo, ми надихалися програмою космічних польотів NASA, яка допомогла здійснити першу пілотовану висадку на Місяць і показала, що для людини немає нічого неможливого. Власне, ми теж так думаємо і можемо допомогти досягти своєї спортивної цілі. Раніше такого формату клубів в Україні не існувало, а тепер у Києві сім клубів, ще два працюють у Львові та Борисполі.

Apollo Next – єдині клуби України, які навчають тренерів за єврокваліфікацією і пропонують роботу одразу після навчання. Довідково Fozzy Group запустила мережу спортклубів APOLLO NEXT у вересні 2021 року. Кожен спорт простір має зону для групових тренувань, функціональну зону для малих груп, кардіо-зону, зону розтяжки, а також місце для роботи з вільною вагою та спортивним обладнанням. Доступ до всіх сервісів і покупок здійснюється простим скануванням браслета гостя. 

До галактики Apollo Next входять такі спортивні клуби: 
APOLLO NEXT 019 у ТРЦ Dream, (Київ, просп. Оболонський, 1-Б). 
APOLLO NEXT 020 у ТРЦ ХарьОК, (Київ, вул. Братства тарасівців, 9-Е). 
APOLLO NEXT 021 у ТРК Арена Сіті, (Київ, вул. Басейна, 2-А). 
APOLLO NEXT 022 у ТРЦ Аладдін, (Київ, вул. Михайла Гришка, 3-А).
APOLLO NEXT 023 у ТРЦ Cosmo Multimall, (Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6). 
APOLLO NEXT 024 у ТРЦ «Victoria Gardens», (Львів, вулиця Кульпарківська, 226А) 
APOLLO NEXT 025 у ТРЦ Ocean Plaza, (Київ, вулиця Антоновича, 176) 
APOLLO NEXT 026 у ТРЦ «Фестивальний», (Київ, пр-т Червоної Калини, 43/2) 
APOLLO NEXT 027 у ЦУМ «Київський Шлях», (Бориспіль, вулиця Київський шлях, 14ж)
Архів новин