Перший рік Банку Власний Рахунок: про що мріють понад 140 000 наших гостей та скільки отримали кешбеку балами 27.09.2022
Рік тому в українському ритейлі з'явився перший діджитальний банк - Банк Власний Рахунок. За цей час Банк Власний Рахунок обрали понад 144 915 українців. При чому, більша частина (майже 90 тис.) долучилися до нас під час повномасштабної війни в Україні. 

"Нас обирають через легкий доступ до фінансових послуг та наше відношення до гостей: турбота та порядність на фінансовому фронті є нашими головними пріоритетами. А наших клієнтів ми називаємо саме гостями - це наше ДНК", - розповідає двигун Банк Власний Рахунок Христина Кармазіна. А тепер декілька фактів про наш перший рік. 

Хто є гостями Банку Власний Рахунок?

Дві третини наших гостей - це чоловіки. Середній вік - 37 років. Це або менеджери, або приватні підприємці. Переважно - жителі великих міст. Майже 10% від всіх гостей (14 тис. українців) долучилися до Банку після запрошення від своїх друзів у додатку.

На продукти гості Банку витрачають 68% коштів, і ми дуже раді, що половина з них - це покупки у нашому рідненькому "Сільпо". Також вони заходять з'їсти чого смачненького у кафе та ресторани (11% транзакцій), на книги та розвиток (8% операцій), заїжджають заправитися на АЗС (7%) та купують ліки (6%).

85% гостей обирають діджитал картку, а 15% - пластикову картку в "Сільпо".
 
Більшість гостей для реєстрації обирають "Дію".

Після завантаження мобільного застосунку Банку з AppStore чи Google Pay, нашим гостям потрібно пройти дистанційну ідентифікацію. Підготували й про це невеличку статистику:

- 80% від усіх обирають для ідентифікації "Дію"

- 13% - паспорт-книжечку

- 7% - ID - картку.

1 080 542 496 балів за рік, який вжуух і став бонусом

У всіх банків кешбек, а у Банку Власний Рахунок - це кешбек балами, які можна накопичувати при розрахунках у супермаркетах "Сільпо" та у партнерів. Кожна одна витрачена гривня дорівнює 2 отриманим балам, які наприкінці місяця стають грошовим бонусом. 

За минулий рік ми нарахували своїм гостям 10 805 424 грн, які вони витратили на смачненьке у "Сільпо".

72% гостей з кредитним лімітом користуються ним, щоб купити все-все необхідне

За час повномасштабної війни Банк Власний Рахунок продовжує підтримувати постійних та нових гостей. У лютому-березні ми не нараховували жодних відсотків за кредитними картками, залишили для гостей, які користувалися кредитним лімітом. З травня відновили кредитування.

Тож не дивно, що кількість гостей, які постійно користуються кредиткою за останні півроку збільшилася вдвічі. І сьогодні майже 72% від всіх користуються кредитними коштами.

Показники якості кредитного портфелю у воєнний час знаходяться на дуже високому рівні: лише близько 3% гостей виходять на прострочку 30 днів. Також спостерігаємо сплеск погашення прострочки на більш пізніх строках (понад 90 днів).

Гості Банку накопичують гроші на Перемогу України та "гроб для путіна"

Усі гості Банку можуть відкривати накопичувальний рахунок - Назбиратус. Це кошти, які можна зняти з рахунку у будь-який момент без втрати відсотків. Щомісяця банк нараховує 5% річних на залишок. Кожен може, визначившись з омріяною ціллю, налаштувати строк та бажаний обсяг заощаджень. 

Ми поцікавилися, про що мріють наші гості і на що відкладають. І якщо до 24 лютого мрії українців були звичайними: квартира, відпустка, автівка, хобі чи навчання, то нині всі українці мріють про День Перемоги у війні та збирають кошти "на танк чи байрактар" та навіть на "гроб для путіна".

А ще наші гості долучаються до благодійних ініціатив і за весь час переказали у додатку 507 000 гривень благодійним фондам, а у травні передали 26 тис. чашок кави воїнам з Одеської тероборони. 

Також наші гості мають доступ до чеків "Сільпо" з передбаченнями. Які можна перечитувати та перевіряти на здійснення. 


Архів новин