Великодня гра від «Сільпо» — перемагайте в битві крашанок 29.04.2024

На Великодні свята завжди хочеться маленьких радощів та магії. Цього року мережа супермаркетів «Сільпо» пропонує всім українцям згадати дитинство та пограти у великодню забаву — навбитки або бій крашанками. Для цього ми створили спеціальну мобільну гру, яка доступна в застосунку «Сільпо».

Гра називається «Яйцівський клуб» за аналогією з культовим романом Чака Поланіка «Бійцівський клуб» та однойменним фільмом. У нашому клубі можна розважитися, виграти приємні призи, а ще випустити пару, адже «побитися яйцями» — це непоганий спосіб для цього.

У грі ви обираєте одного з восьми персонажів для битви. Кожне яйце у грі — особистість. Вони мають свої хобі, ходять на роботу та живуть звичайне яєчне життя. Так графічний дизайнер Крутий Олег працює з дому й цілий рік накопичує потенціал для рингу, ФОП 3-ї групи Бовтанка Марина — мультизадачна працівниця індустрії краси, а мандрівник Перепелиний Макс, який знає майже всі види двобоїв — від сумо до капоейра і тепер вивчає пасхальні поєдинки українців.

Грати просто:

  • завантажте і / або відкрийте мобільний застосунок «Сільпо»;
  • шукайте на головному екрані «Яйцівський клуб»;
  • запрошуйте у гру друзів та змагайтеся онлайн;
  • накопичуйте бали та обмінюйте на додаткові пропозиції.

Гравці, які потраплять до десятка найкращих, отримають великодній кошик та мерч «Сільпо».

Вступайте до «Яйцівського клубу» від «Сільпо». Покажіть, хто найкрутіший.

Архів новин